Η Αιτωλοακαρνανία στα γήπεδα

Αποτέλεσμα εικόνας για agriniolike στα γήπεδα

Το πρόγραμμα αγώνων 25 - 26/11/2017.
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  25-11-2017  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  25-11-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  25-11-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  25-11-2017  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   25-11-2017  ΩΡΑ  15:00
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΟΧΘΙΩΝ                                   ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΖΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΣΠΑΡΤΟΥ                                ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                            ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-11-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-11-2017  ΩΡΑ  11:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-11-2017  ΩΡΑ  15:00
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΑΕΤΟΥ                                     ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
Share on Google Plus
TO No1 Αγρινιώτικο-Ανεξάρτητο blog.Επικοινωνία:agriniolike@gmail.com
    Agriniolike 1
    Agriniolike.gr

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.