ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

10/recent/ticker-posts

Παναιτωλικός :Βαριά ήττα από την ΑΕΚ

Την ήττα με το βαρύ 4-1 από την ΑΕΚ άρχισε τον β’ γύρο του πρωταθλήματος ο Παναιτωλικός. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με εκτέλεση φάουλ του Μπακασέτα στο 6’ και πέτυχαν δεύτερο γκολ με πέναλτι του Χριστοδουλόπουλου στο 36’. Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Αραούχο με σουτ έκανε το 0-3. Στο 60’ ο Λόπες πέτυχε το τέταρτο γκολ της ΑΕΚ και στο 8’ ο Μοράρ με πέναλτι διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Κυριακίδης, Μιχάι, Ροντρίγκες, Μύγας (69′ Μαρινάκης), Ρότσα (60′ Τσοκάνης), Μπεχαράνο, Πάουλο, Μάζουρεκ, Ντίας, Μοράρ, Ρόσα (46′ Κλέσιο).

ΑΕΚ: Τσιντώτας, Λαμπρόπουλος, Τσιγκρίνσκι, Μπακάκης, Γκάλο, Κονέ, Γαλανόπουλος, Μπακασέτας (51′ Μασούντ), Λιβάγια, Χριστοδουλόπουλος (60′ Λόπες), Αραούχο (71′ Γιακουμάκης).

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ: 3.744