Η Αιτωλοακαρνανία στα γήπεδα

Αποτέλεσμα εικόνας για agriniolike στα γήοεδα
Tο πρόγραμμα αγώνων 3 & 4/2/2018

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  3-2-2018  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  3-2-2018  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   3-2-2018   ΩΡΑ  15:00
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
Β,ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΠΑΡΤΟΥ                                ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  4-2-2018  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  4-2-2018  ΩΡΑ  11:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  4-2-2018  ΩΡΑ  15:00
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                            ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΑΕΤΟΥ                                     ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                      ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Share on Google Plus
TO No1 Αγρινιώτικο-Ανεξάρτητο blog.Επικοινωνία:agriniolike@gmail.com
    Agriniolike 1
    Agriniolike.gr

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.