![](https://2.bp.blogspot.com/-Zq4qq5dYxkc/Vw_YEMym1HI/AAAAAAAAcrg/Q3N8cnNAGCct9cYyJKOkGJ1hji36qXFvQCLcB/s640/c60f0c73-a3e4-4b86-896e-0f67a7a87de6.jpg)
Σήμερα 17/4/2016, ημέρα Κυριακή, μετά τις εκλογές για την ανάδειξη του Προέδρου της ΝΟΔΕ Αιτωλοακαρνανίας, συνεδρίασε η Ν.ΕΦ.Ε Αιτωλοακαρνανίας και ανακήρυξε τον Τσόλκα Φώτη ως νέο Πρόεδρο της ΝΟΔΕ Αιτωλοακαρνανίας.
Στις εκλογές που διεξήχθησαν σήμερα, ψήφισαν 125 εκλέκτορες και έλαβαν:
Σκαρμούτσος Τάσος 57
Τσόλκας Φώτης 68
0 Σχόλια
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.