Η Αιτωλοακαρνανία στα γήπεδα

Αποτέλεσμα εικόνας για agriniolike στα γήπεδα
Το πρόγραμμα αγώνων από 10 & 11/3/2018.
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ           
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ –ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  10-3-2018  ΩΡΑ  12:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   10-3-2018 ΩΡΑ 16:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ –ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΟΥΡΙΑΣ                                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
                                                   ΚΥΡΙΑΚΗ  11-3-2018  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΛΟΥΤΡΟΥ                              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 11-3-2018 ΩΡΑ 16:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΟΧΘΙΩΝ                                   ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΤ. ΧΩΡΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ –ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΦΥΤΕΙΩΝ                                ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ –ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

Share on Google Plus
TO No1 Αγρινιώτικο-Ανεξάρτητο blog.Επικοινωνία:agriniolike@gmail.com
    Agriniolike 1
    Agriniolike.gr

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.