Η Αιτωλοακαρνανία στα γήπεδα

Αποτέλεσμα εικόνας για AGRINIOLIKE ΣΤΑΓΗΠΕΔΑ
Το πρόγραμμα αγώνων από 12 έως 13/1/2019.
                                                                                                   ΣΑΒΒΑΤΟ 12-1-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)
ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 12-1-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 12-1-2019 ΩΡΑ 12:00 (Κ-14)
ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                  
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-1-2019 ΩΡΑ 15:00
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΓΟΥΡΙΑΣ                                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΛΕΣΙΝΙΟΥ                               ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                            ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
                                                  
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-1-2019 ΩΡΑ 11:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
                                                  
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-1-2019 ΩΡΑ 15:00

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ                             ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α0 ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΟΧΘΙΩΝ                                   ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ                               ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΉΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΥΙΚΑ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ                              ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
                                                  

  ΚΥΡΙΑΚΗ  13-1-2019  ΩΡΑ  17:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
Share on Google Plus
TO No1 Αγρινιώτικο-Ανεξάρτητο blog.Επικοινωνία:agriniolike@gmail.com
    Agriniolike 1
    Agriniolike.gr

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.