Κατατέθηκε στο πρωτοδικείο ο συνδυασμός του Νεκτάριου Φαρμάκη


Νεκτάριος Φαρμάκης: «Καληνύχτα μιζέρια, καλημέρα Δυτική Ελλάδα!»

Τον πλήρη συνδυασμό του στις Περιφερειακές Ενότητες, Αιτωλοακαρνανίας, Αχαΐας και Ηλείας, κατέθεσε στο Πρωτοδικείο ο επικεφαλής της παράταξης ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ και υποψήφιος Περιφερειάρχης, Νεκτάριος Φαρμάκης.

Με την ευκαιρία αυτή, ο κ. Φαρμάκης, δήλωσε:
«Ενόψει των περιφερειακών εκλογών του Μαΐου ευτύχησα να έχω πλάι μου, συνοδοιπόρους, με τις οποίες και τους οποίους συγκροτούμε μία ισχυρή ομάδα, αλλά και μία καλή παρέα.
Και επειδή η ιστορία γράφεται πάντα από τις καλές παρέες, έτσι και η δική μας, που αποτελείται από ανθρώπους που θέλουν, ξέρουν και μπορούν να αλλάξουν τη μοίρα της Δυτικής Ελλάδας, είναι έτοιμη να γράψει τη δική της ιστορία.
Και θα είναι μία νέα και όμορφη ιστορία για τη Δυτική Ελλάδα.
Μία ιστορία αλήθειας, αγάπης και προκοπής, για κάθε γωνιά της Αιτωλοακαρνανίας, της Αχαΐας και της Ηλείας.
Σήμερα, βάλαμε την υπογραφή μας για να μπει τέλος σε μια μακρά εποχή φτώχιας και μιζέριας. Και είμαστε βέβαιοι ότι στις 26 Μαΐου την ίδια υπογραφή θα βάλουν και οι πολίτες της Δυτικής Ελλάδας.
Κανείς δεν αντέχει άλλο την πολιτική της αδράνειας και τους πολιτικούς εκπροσώπους ενός ξεπερασμένου κομματικού σωλήνα που κάνουν τα πάντα για να παραμείνουν γαντζωμένοι στην καρέκλα.
Αυτοί ανήκουν στο χρεοκοπημένο χθες, εμείς ανήκουμε στο αύριο.
Και αναλαμβάνουμε την ευθύνη να τα ξεκινήσουμε όλα από την αρχή.
Καληνύχτα μιζέρια, καλημέρα Δυτική Ελλάδα!»

Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας
ΦΑΡΜΑΚΗΣ Νεκτάριος του Αθανασίου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ – ΠΟΛΟΝΥΦΗ Αμαλία του Γεωργίου
  2. ΓΕΡΜΑΝΟΣ Περικλής του Νικολάου
  3. ΓΟΥΔΑΣ Μιχαήλ του Νικολάου
  4. ΔΑΚΑΛΑΚΗ Παναγιώτα (Νάγια) του Ιωάννη
  5. ΔΗΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Λάμπρος του Δημητρίου
  6. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Χαράλαμπος (Χάρης) του Θεοδώρου
  7. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος του Ευαγγέλου
  8. ΚΩΤΣΗΣ Βασίλειος του Ελευθερίου
  9. ΛΑΪΝΑΣ Σταύρος του Ηλία
  10. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ Αθανάσιος του Γεωργίου
  11. ΜΠΟΝΗΣ Γρηγόριος του Ιωάννη
  12. ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ Αργύριος του Γεωργίου
  13. ΝΤΖΟΥΡΒΑ Θεοδώρα (Δώρα) του Γεωργίου
  14. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Νικόλαος του Παναγιώτη
  15. ΠΟΛΥΖΩΗ - ΤΣΕΡΠΕΛΗ Λαμπρινή του Σταύρου
  16. ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ Όλγα του Δημητρίου
  17. ΣΑΛΜΑ Μαρία του Γεωργίου
  18. ΣΚΛΗΡΟΣ Φώτιος του Χρήστου
  19. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Άγγελος του Αθανασίου
  20. ΣΥΡΡΟΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  21. ΣΥΨΑΣ Ιωάννης του Παναγιώτη
  22. ΤΑΜΠΑΚΕΛΗΣ Δημοσθένης του Νικολάου
  23. ΤΣΕΚΟΥΡΑ Παρασκευή (Βούλα) του Βελισσαρίου
  24. ΧΑΛΙΜΟΥΔΡΑ Αγγελική του Γεωργίου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΑΜΠΑΤΖΗΣ Ηλίας του Γεωργίου
  2. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης (Μπόμπος) του Αναστασίου
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Αθανάσιος του Γεωργίου
  4. ΓΚΟΛΩΝΗ Σταυρούλα του Δημητρίου
  5. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  6. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ Ευγενία του Παναγιώτη
  7. ΖΑΪΜΗΣ Φωκίων του Ανδρέα
  8. ΚΑΖΑΝΤΖΗ Ζωή του Χρήστου
  9. ΚΑΡΑΒΟΛΑ Αναστασία του Πολυχρόνη
  10. ΚΑΡΙΩΤΗΣ Γεώργιος του Νικολάου
  11. ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ Διονυσία του Παναγιώτη
  12. ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΑΚΗΣ Νικόλαος του Παναγιώτη
  13. ΚΙΟΥΡΤΗ Μαρία του Ιωάννη
  14. ΚΟΡΑΚΑ Θεοφάνα (Φανή) του Γεωργίου
  15. ΚΟΥΡΤΗ Αικατερίνη του Παναγιώτη
  16. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία του Δημητρίου
  17. ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  18. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Αγγελική του Γεωργίου
  19. ΚΩΤΤΗΣ Γεώργιος του Αλεξάνδρου
  20. ΛΑΛΙΩΤΗΣ Παναγιώτης (Τάκης) του Δημητρίου
  21. ΛΟΗΣ Νικόλαος του Ανδρέα
  22. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης του Σωτηρίου
  23. ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Δημήτριος του Αρτέμη
  24. ΜΠΟΝΑΝΟΣ Χαράλαμπος του Γεωργίου
  25. ΜΠΟΝΑΤΣΟΥ Τίτα του Δημητρίου
  26. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  27. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία του Κωνσταντίνου
  28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης (Τάκης) του Λεωνίδα
  29. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  30. ΡΕΜΟΥΝΤΗ Αδαμαντία (Άντα) του Σπυρογεράσιμου
  31. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης του Λουκά
  32. ΤΣΩΝΗΣ Παναγιώτης του Νικολάου
  33. ΦΙΛΙΑΣ Ανδρέας του Νικολάου
  34. ΦΩΤΟΥ Χριστίνα του Νικολάου
  35. ΨΑΡΡΟΥ – ΚΑΥΚΑ Αναστασία (Νατάσα) του Χρυσοστόμου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος (Τσαφλιάς) του Χρήστου
  2. ΓΑΒΡΑΣ Χρήστος του Νικολάου
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος του Κωνσταντίνου
  4. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ Νικόλαος του Αγγέλου
  5. ΚΟΡΤΕΣΗ Άννα του Κωνσταντίνου
  6. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ  - ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ Διονυσία του Νικολάου
  7. ΜΠΙΛΙΑ Μαρία του Αγησιλάου
  8. ΜΠΙΛΙΡΗΣ Χρήστος του Αθανασίου
  9. ΜΠΟΥΡΑ Ευαγγελία (Λία) του Βασιλείου
  10. ΜΠΡΑΤΗ Δήμητρα του Αγγέλου
  11. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Γεωργίου
  12. ΞΟΥΡΗΣ Χρήστος του Ιωάννη
  13. ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ Πανάγος του Διονυσίου
  14. ΣΚΟΥΡΦΟΥΝΤΑ Παναγιώτα του Θεοδώρου
  15. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα Μαρία (Μαριάννα) του Κωνσταντίνου
  16. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ Αριστείδης (Καπετάνιος) του Στεφάνου
  17. ΧΗΝΟΣ Γεώργιος του Βασιλείου
  18. ΧΩΡΕΜΗ - ΤΡΙΓΑΖΗ Κωνσταντίνα του Γεωργίου
Share on Google Plus
TO No1 Αγρινιώτικο-Ανεξάρτητο blog.Επικοινωνία:agriniolike@gmail.com
    Agriniolike 1
    Agriniolike.gr

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.