ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

10/recent/ticker-posts

Παναιτωλικός :Ισοπαλία με τον Αστέρα

Ισόπαλος 1-1 έληξε ο αποψινός αγώνας της ομάδας μας με τον Αστέρα Τρίπολης. Παίζοντας από το 17’ με δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Βάντερσον, ο Παναιτωλικός έχασε σπουδαία ευκαιρία να προηγηθεί με τον Αριγίμπι στο 42’ και δέχτηκε γκολ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου από τον Μπαράλες. Παρόλα αυτά αντέδρασε και με εκτέλεση φάουλ του Αριγίμπι στο 54’ ισοφάρισε σε 1-1 που ήταν το τελικό σκορ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Κνετ, Τζανακάκης (70′ Μεντίνα), Λιάβας, Καρασαλίδης, Βάντερσον, Τσιγγάρας (70′ Ταχάρ), Ντάλσιο , Αριγίμπι, Μάζουρεκ (84′ Μεντόσα), Ντίας, Ματσόλα (91′ Βέργος).

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Παπαδόπουλος, Κώτσιρας, Αντζουλάς, Πασαλίδης, Τασουλής, Μουνάφο, Βαλιέντε (80′ Ιγκλέσιας), Σίτο (69′ Αλί Μπαμπά), Ριέρα (80′ Γκόμεζ), Ριτζίς (69′ Τιλίκα), Μπαράλες.

Φωτο: Δερβίσης