ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

10/recent/ticker-posts

Ad Code

Η Αιτωλοακαρνανία στα γήπεδα ,το πρόγραμμα των αγώνων 5-12/1-2022

 Î‘ποτέλεσμα εικόνας για AGRINIOLIKE ΣΤΑΓΗΠΕΔΑ

Το πρόγραμμα αγώνων από 5 έως 12/1/2022.

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ 5-1-2022 ΩΡΑ 11:30 (Κ-16)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ 5-1-2022 ΩΡΑ 14:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΡ. ΖΑΧΑΡΑΚΗ                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ 5-1-2022 ΩΡΑ 15:00 (Κ-16)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος, ανακοινώνεται ότι ο αγώνας κυπέλλου της ΤΕΤΑΡΤΗΣ 5/1/2022 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ, αναβάλλεται λόγω κρουσμάτων covid-19.

Επίσης για τον ίδιο λόγο αναβάλλονται και οι αγώνες του πρωταθλήματος Κ-16 της ΤΕΤΑΡΤΗΣ 5/1/2022: ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ και ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ.

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 8-1-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΙΑΣ ΑΛΥΖΙΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 8-1-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 8-1-2022 ΩΡΑ 15:00

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                            ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 9-1-2022 ΩΡΑ 09:45 (Κ-16)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 9-1-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 9-1-2022 ΩΡΑ 11:00

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 9-1-2022 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 9-1-2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                   ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                             ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ 12-1-2022 ΩΡΑ 15:00

ΧΡ. ΖΑΧΑΡΑΚΗ                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια