ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

10/recent/ticker-posts

Ad Code

Η Αιτωλοακαρνανία στα γήπεδα ,το πρόγραμμα όλων των αγώνων

 Το πρόγραμμα αγώνων 19 έως 20/2/2022.

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-2-2022 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΛΥΖΙΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-2-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-2-2022 ΩΡΑ 11:30 (Κ-14)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2      

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-2-2022 ΩΡΑ 15:00

Λ. ΖΑΧΑΡΑΚΗ                         ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022 ΩΡΑ 10:30

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  20-2-2022  ΩΡΑ  11:00  (Κ-16)

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                  ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022 ΩΡΑ 11:00

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022 ΩΡΑ 15:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΟΧΘΙΩΝ                                   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018

                                                 

              Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                                     Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

         ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                                                                 ΑΘΑΝ. ΛΑΥΡΑΝΟΣ

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια