ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

10/recent/ticker-posts

Ad Code

Η Αιτωλοακαρνανία στα γήπεδα ,το πρόγραμμα των αγώνων

                                Αποτέλεσμα εικόνας για AGRINIOLIKE ΣΤΑ ΓΉΠΕΔΑ


                                          Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων 5&6 /2/2022.

                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 5-2-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΙΑΣ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 5-2-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

                                                

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-2-2022 ΩΡΑ 15:00

ΑΝΤΙΡΙΡΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 6-2-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)                                  

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 6-2-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 6-2-2022 ΩΡΑ 11:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 6-2-2022 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                             ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια