Στο πλαίσιο κατασκευής του έργου: «ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ & ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ – ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΑΛΑΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ ΙΣΤΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 2022» θα γίνουν εργασίες αφαίρεσης των παλαιών ιστών φωτισμού και τοποθέτηση νέων στο τμήμα της Οδού Εθνικής Αντιστάσεως (πρώην Καρπενησίου), από την Οδό Μπαϊμπά (Πλατεία Καραπανέικα) έως την Οδό Αν. Παναγόπουλου.
Λόγω των εργασιών απαιτείται η διακοπή κυκλοφορίας οχημάτων για τρείς ημέρες από την Τετάρτη, 6 Μαρτίου 2024 και ώρες από 7:00 έως 16:00.
0 Σχόλια
Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.