Η Αιτωλοακαρνανία στα γήπεδα ,το πρόγραμμα των αγώνων

Αποτέλεσμα εικόνας για agriniolike στα γήπεδα
Tο πρόγραμμα αγώνων από    24   έως 25/11/2018.
                                                                                                   ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                   ΣΑΒΒΑΤΟ  24-11-2018  ΩΡΑ  11:00  (Κ-16)
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                            ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018 ΩΡΑ 15:00
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 25-11-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΖΑΧΑΡΑΚΗ                              ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 25-11-2018 ΩΡΑ 15:00
ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ                             ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ                               ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΉΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΙΝΙΟΥ                     ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                            ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ ΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
Share on Google Plus
TO No1 Αγρινιώτικο-Ανεξάρτητο blog.Επικοινωνία:agriniolike@gmail.com
    Agriniolike 1
    Agriniolike.gr

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς δε θα δημοσιεύονται.