ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

10/recent/ticker-posts

Παναιτωλικός :Νίκησαν Κ19 και Κ17 ,ηττήθηκε η Κ15

Η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού επικράτησε με 2-1 εκτός έδρας του Λεβαδειακού. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο α’ ημίχρονο αλλά η ομάδα μας, αφού αρχικά ισοφάρισε στο 54’ με σουτ του Θώδη, έφτασε στη νίκη με πλασέ του Φραντζέσκου στο 71’. Αγωνίστηκαν οι: Καλαντζής, Θώδης, Ντόβας, Μελιάδης, Φραντζέσκος (92’ Πατίλας), Σκόνδρας (68’ Τσιαντής), Καββαδίας, Φυτόπουλος, Ντουάρτε, Αλομπισάτ (88’ Πανταζής), Μπακαδήμας.

Με γκολ που σημείωσε ο Σοροβός στο 86′ η ομάδα Κ17 νίκησε 1-0 στο Emileon την Ξάνθη, μετά από έναν αμφίρροπο αγώνα. Αγωνίστηκαν οι: Κοντογιάννης, Φραγκούλης (46′ Παπαχρήστος), Βασίλας, Κωνσταντόπουλος, Αναστασόπουλος, Θεοτοκάτος, Μπελεβώνης, Ντούλιας (59′ Παπανικόπουλος), Μουρατίδης (91′ Λάκκας), Δήμος, Τρομπούκης (68′ Σοροβός).

Η Κ15 (φωτο) έχασε με 2-0 από την Ξάνθη, δεχόμενη τα δύο γκολ στο α’ ημίχρονο. Αγωνίστηκαν οι: Παναγιωτόπουλος, Πάτρας (63’ Κόκα), Τσαμπάς (75’ Ράδος), Ζαβέρδας, Κουνάβας (70’ Κουντούρης), Νικολάου, Ταράσης, Ζέκα, Γκρέστας, Αυγέρης (55’ Μπαγιάτης), Παπαδόπουλος (70’ Μπαρμπαγιάννης).